Tenis stołowy

27 1027Przez 2 dni ( 27 i 28 maja ) w Zespole Szkół w Mielnie, w czasie lekcji wychowania fizycznego realizowany był tenis stołowy chłopców, a efektem końcowym były rozegrane po lekcjach Mistrzostwa Szkoły.
W ramach XXI Sportowego Turnieju Miast i Gmin, 30. uczniów SP ( finał 27 ) i 36. gimnazjalistów ( finał 28 ) rywalizowało o najlepsze miejsca i nagrody.
Mistrzem SP został Bartosz Weresiński z klasy Vb.
Srebrny medal zdobył Jakub Styrenczak z Va, a brąz dla Michał Baranowski, klasa VI.

Wśród gimnazjalistów statuetkę Mistrza wywalczył Przemysław Starnawski z klasy IIIa ( po dodatkowym meczu rewanżowym, który musiał rozegrać z kolegą z kl. II Kacprem Weresińskim – srebrny medal ). Trzecie miejsce zajął Michał Andruszko z IIIb.

Gratuluję wyników wszystkim uczestnikom Turnieju i zachęcam do częstego uprawiania rekreacji fizycznej z ping pongiem.

Organizator: Tadeusz Jurek